Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Vervanging Vrachtauto's Militaire MuziekKapel
Referentienummer: 170792
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34100000 Motorvoertuigen
II.1.4)Korte beschrijving:
Vervanging Vrachtautos
3x VAU 130KN 6x2 Muziek Transport
2x VAU 130KN 6x2 incl. vangmuilkoppeling Muziek Transport
1x Middenasaanhangwagen 120kN Muziek Transport
inclusief all-in onderhoudscontract gedurende 10 jaar.
Ondernemers die graag nadere informatie willen over het gebruik van Negometrix, kunnen diverse instructies raadplegen op:
https://support.negometrix.com/nl/support/home