Árubeszerzések - 555839-2022
Magyarország-Tata: Földgáz
2022/S 196-555839
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Árubeszerzés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Földgáz beszerzése tatai intézmények részére
Hivatkozási szám: EKR001470172022
II.1.2)Fő CPV-kód
09123000 Földgáz
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az ajánlatkérők részére a magyar földgáz hálózaton folyamatosan rendelkezésre álló, szabványos minőségű földgáz energia biztosítása, mindösszesen 890 793 kWh (+ 30 %-nak megfelelő, azaz 267 238 kWh opció) mennyiségű (maximum mennyiség opcióval együtt 1 158 031 kWh) földgáz megvásárlása.
Szerződéses időszakra vonatkozóan + 30 %-os (mennyiségi tolerancia) az egész portfólióra vonatkozik, negyedéves, havi tolerancia nincs.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: