Árubeszerzések - 556131-2020
Magyarország-Budapest: Különféle kertészeti eszközök
2020/S 227-556131
Ajánlati/részvételi felhívás
Árubeszerzés
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Bozsik Stadion pályakarbantartó eszközök beszerzés
Hivatkozási szám: EKR001137482020
II.1.2)Fő CPV-kód
16160000 Különféle kertészeti eszközök
II.1.4)Rövid meghatározás:
Bozsik Stadion labdarúgó sportlétesítmény fejlesztése kapcsán pályakarbantartási eszközök beszerzése
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
16141000 Műtrágyaszóró
16311000 Fűnyíró
34144440 Homokszóró járművek
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Ajánlattevő feladata a pályakarbantartási eszközök a Teljesítési Helyre történő leszállítása, a Teljesítési Helyen történő beállítása és üzembe helyezése, kezelőszemélyzet betanítása (együtt: „üzembe helyezés”), a pályakarbantartó eszközök a szerződés szerinti karbantartása, valamint az azokra vonatkozó jótállási igények teljesítése.
1. Hengerkéses fűnyírás eszközei - 7 db
2. Körkéses fűnyírás, tisztítónyírás eszközei- 2 db
3. Pályaművelő erőgép- 1 db
4. Műtrágyaszóró- 1 db
5. Homokszóró - 1 db
6. Szállításhoz eszközök - 1 db
7. Eszköz felülvetési munkákra - 1 db
8. Gyepszellőztető, talajlazító eszközök - 3 db
9. Permetező berendezések- 1 db
10. Egyéb műveletek gépei, kézi berendezései - 16 db
A jótállási időszak alatt az eszközök karbantartása a közbeszerzési dokumentumban foglaltak szerint.
A beszerzendő eszközök részletes leírása, műszaki specifikációja, mennyisége a dokumentáció mellékletét képező árazatlan ártáblázatban található.