II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
«Váll.szerz. az M4 Abony (Kelet)–Törökszentmiklós (Nyugat) közötti szakasz (Szolnok északi elkerülő) megval új Tisza-híd megép-vel» kivit.munkáinak elvég.szüks.kivit.tervek elk.és eng megszerzésével együt
Hivatkozási szám: PST kód: A004.05.73
II.1.2)Fő CPV-kód45233110 Autópálya építése
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerz. M4 I. építési szakasz (90+859 –109+460km sz.) kivitelezési munkáinak elvégzésére, a szükséges kiviteli tervek elkészítésével és engedélyek megszerzésével együtt
Rész száma: 1.
II.2.2)További CPV-kód(ok)45233110 Autópálya építése
45233126 Többszintű útkereszteződés építése
45221100 Hídépítés
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
«Vállalkozási szerződés az M4 Abony (Kelet)–Törökszentmiklós (Nyugat) közötti szakasz (Szolnok északi elkerülő) megvalósítása új Tisza-híd megépítésével» I. építési szakasz (90+859 - 109+460 km sz.)kivitelezési munkáinak elvégzésére, a szükséges kiviteli tervek elkészítésével és engedélyek megszerzésével együtt (PSTkód: A004.05.73).
Nyertes ajánlattevő feladata:
M4 2X2 sávos gyorsforgalmi út kivitelezése és a szükséges kiviteli tervek elkészítése 90+859 - 109+460 kmsz. szakaszon (18,601 km).
A kivitelezés keretében 3 különszintű csomópont (Abony (Kelet) különszintű csomópont, 32. sz. főúti különszintűcsomópont, és a 3225. j. út különszintű csomópontja, valamint 18 főbb műtárgy kerül megépítésre,melyek közülkiemelendő a Zagyva-híd (legnagyobb szabad nyílás: 80,83 m, szerkezeti hossz: 168 m), továbbáa Millér-híd(legnagyobb szabad nyílás: 43,60 m, szerkezeti hossz: 110 m).
A feladatok részletes ismertetését a közbeszerzési dokumentáció II. Része tartalmazza.