Supplies - 556848-2018
Poland-Katowice: Non-alcoholic beverages
2018/S 243-556848
Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa wody i innych napojów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019
Reference number: 701801466
II.1.2)Main CPV code
15980000 Non-alcoholic beverages
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody i innych napojów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019.
Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 10 Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na jedną lub więcej części zamówienia.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zadanie nr 1
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Woda mineralna gazowana - zwrotna butelka szklana o poj. 0,33 l ilość 182 147 szt.
Zadanie nr 2
Lot No: 2
Woda źródlana gazowana - zwrotna butelka szklana o poj. 0,33 l ilość 386 500 szt.
Zadanie nr 3
Lot No: 3
Woda mineralna gazowana - butelka typu PET o poj. 0,5 l ilość 571 099 szt.
Zadanie nr 4
Lot No: 4
Woda mineralna niegazowana - butelka typu PET o poj. 0,5 l ilość 78 228 szt.
Zadanie nr 5
Lot No: 5
Woda mineralna gazowana - butelka typu PET o poj. 1,5 l ilość 1 584 736 szt.
Woda mineralna niegazowana - butelka typu PET o poj. 1,5 l ilość 16 000 szt.
Zadanie nr 6
Lot No: 6
Woda mineralna wysoko zmineralizowana gazowana - butelka typu PET o poj. 1,5 l ilość 162 232 szt.
Zadanie nr 7
Lot No: 7
Woda źródlana gazowana - butelka typu PET o poj. 1,5 l ilość 366 692 szt.
Woda źródlana niegazowana - butelka typu PET opoj. 1,5 l ilość 10 380 szt.
Zadanie nr 8
Lot No: 8
Woda źródlana- butelka typu PET o poj. 19 l (+/- 200 ml) z udostępnieniem dystrybutorów chłodząco-grzewczych, stojaków i pompek do wody na czas realizacji umowy – wg specyfikacji określonej w części B oraz zapewnieniem kubków jednorazowych (100 szt./mc/dystrybutor) ilość 36 817 szt.
Zadanie nr 9
Lot No: 9
Napój regeneracyjny – butelka typu PET o poj. 1 l ilość 333 150 szt.
Zadanie nr 10
Lot No: 10
Napój regeneracyjny – butelka typu PET o poj. 1,5 l ilość 297 827 szt.