Árubeszerzések - 560976-2021
Magyarország-Kállósemjén: Bányászati, kőfejtő és építőipari gépek
2021/S 213-560976
Ajánlati/részvételi felhívás
Árubeszerzés
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Kállósemjén, betontörő gép és forgó-rakodógép besz
Hivatkozási szám: EKR001328482021
II.1.2)Fő CPV-kód
43000000 Bányászati, kőfejtő és építőipari gépek
II.1.4)Rövid meghatározás:
Kállósemjén, betontörő gép és forgó-rakodógép beszerzése
I.sz. részajánlat:
Pofás betontörőgép:
- Üzemi súly max: 20 000 kg
- Motor teljesítménye legalább: 100 kW
- Törőtér felső nyílása legalább: 800×500 mm
- Törőtér alsó nyílása legalább: 20×80 mm
- Mágneses leválasztó szalag a fő kihordó szalag felett: emelhető-süllyeszthető
- Meddő előleválasztó rendszer
- Oldalsó kihordó szalag az elválasztott meddő részére
- Az elválasztott meddő visszavezethető a fő kihordó szalagra is SIM kártya alapú távoli irányítás
Intelligens törő vezérlő rendszer, főbb funkciók:
- a törési folyamat figyelése, a pofák terhelésének figyelése;
- a törési paramétereknek-, a behordás sebességének-, a pofák közötti távolságnak szükség szerinti utánállítása, zavaró anyag esetén a pofák automatikus nyitása);
- túltöltés védelem.
II.sz. részajánlat:
Forgó-rakodógép:
- Üzemi súly minimum 22000 kg, maximum 23000 kg.
- Motor nettó teljesítménye: minimum 115 kW
- Minimum 6000 cm3, 6 hengeres motor
- Ground clearance, talajtól való legkisebb váztávolság: legalább 440 mm
- Teljes hidraulika áram legalább 440 l/perc
- Kanál maximális felszakító erő legalább 150 kN
- Szállítási magasság a gém tetejénél: legfeljebb 3100 mm
Ahol gyártmányra, típusra, eredetre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozott ajánlatkérő, ott a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, azzal egyenértékű termék ajánlható meg (321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. §. (3) bekezdése.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Betontörőgép
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
- kiporzás csökkentő teljes rendszer
Forgó-rakodógép
Rész száma: 2
- bontókalapács.