II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa rur z tworzyw sztucznych do instalacji kopalnianych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy: 252-12.
Reference number: 701802084/01.
II.1.2)Main CPV code44163000 Pipes and fittings
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa rur z tworzyw sztucznych do instalacji kopalnianych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku w ramach składów konsygnacyjnych w ilości i rodzaju określonym w Formularzu Ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ. Przedmiot zmówienia został podzielony na 37 zadań.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)44163000 Pipes and fittings
II.2.4)Description of the procurement:
1. RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA PN-10 160X9,5X6000MM DO TRANSPORTU WODY ZIMNEJ I KANALIZACJI CIŚNIENIOWEJ - 20 szt. 2. RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA PN-10 200X11,9X6000MM DO TRANSPORTU WODY ZIMNEJ I KANALIZACJI CIŚNIENIOWEJ - 20 szt. 3. RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA PN-10 280X16,6X6000MM DO TRANSPORTU WODY ZIMNEJ I KANALIZACJI CIŚNIENIOWEJ - 10 szt.
1. RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO PN-16 90X8,2MM DO TRANSPORTU WODY ZIMNEJ I KANALIZACJI CIŚNIENIOWEJ - 120 m. 2. RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO PN-16 280X25,4MM DO TRANSPORTU WODY ZIMNEJ I KANALIZACJI CIŚNIENIOWEJ - 22 m. 3. RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO PN-16 225X20,5MM DO TRANSPORTU WODY ZIMNEJ I KANALIZACJI CIŚNIENIOWEJ - 48 m.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.90 +/- 2MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 25 DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ. - 200 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.100 +/- 7MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY CIECZY NIEPALNYCH I WODNYCH ZAWIESIN - 152 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.100 +/- 2MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 25 DO TRANSPORTU WODY CIECZY NIEPALNYCH I WODNYCH ZAWIESIN - 100 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.100 +/- 7MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 40 DO TRANSPORTU SPRĘŻONEGO POWIETRZA, WODY KOPALNIANEJ - 635 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.135+/- 5MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 20 DO TRANSPORTU WODY CIECZY NIEPALNYCH I WODNYCH ZAWIESIN - 433 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.130+/- 5MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 25 DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ - 616 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.150+/- 5MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY CIECZY NIEPALNYCH I WODNYCH ZAWIESIN - 251 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.150+/- 2MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 25 DO TRANSPORTU WODY CIECZY NIEPALNYCH I WODNYCH ZAWIESIN - 300 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.185+/- 5MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 64 DO TRANSPORTU WODY CIECZY NIEPALNYCH I WODNYCH ZAWIESIN - 1256 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW. 190+/- 2MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 25 DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ - 1 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.200+/- 5MM DŁUGOŚĆ 4000MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY CIECZY NIEPALNYCH I WODNYCH ZAWIESIN - 10 szt.
1. RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.200+/- 5MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ - 1szt. 2. KOLANO Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KĄT 90ST. PN-16 200+/-5 2XKOŁNIERZ STALOWY DO TRANSPORTU WODY CIECZY NIEPALNYCH I WODNYCH ZAWIESIN - 30 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.200+/- 5MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 25 DO TRANSPORTU WODY CIECZY NIEPALNYCH I WODNYCH ZAWIESIN - 773 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.250+/- 5MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY CIECZY NIEPALNYCH I WODNYCH ZAWIESIN - 1 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.300+/- 15MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY CIECZY NIEPALNYCH I WODNYCH ZAWIESIN - 3 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.200 +/- 5MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 6,3 DO TRANSPORTU GAZÓW I METANU - 747 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.200 +/- 5MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 6,3 TRANSPORT SPĘŻONEGO POWIETRZA GAZÓW INERTNYCH WODY ZAWIESIN CIECZY AGRESYWNYCH I METANU - 165 szt.
1. KOLANKO SEGMENTOWE Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWE ŚR.WEW.200MM +/- 2MM KĄT 90ST. PN 10 DO GAZU - 5 szt. 2. TRÓJNIK Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWY Z LUŹNYMI PIERŚCIENIAMI ŚR.WEW.200MM KĄT 90ST. PN 10 DO GAZU - 40 szt. 3. TRÓJNIK REDUKCYJNY Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWY Z LUŹNYMI PIERŚCIENIAMI ŚR.WEW.2X200MM +/-2MM/150MM +/-2MM KĄT 90ST. PN 10 DO GAZU - 21 szt. 4. KOLANKO SEGMENTOWE Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWE ŚR.WEW.200MM +/- 2MM KĄT 60ST. PN 10 DO GAZU - 1 szt. 5. KOLANKO SEGMENTOWE Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWE ŚR.WEW.200MM +/- 2MM KĄT 45ST. PN 10 DO GAZU - 12 szt. 6. RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.200 +/- 5MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 10 DO TRANSPORTU GAZÓW I METANU - 406 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.200 +/- 5MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 20 DO TRANSPORTU GAZÓW I METANU - 100 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.300 +/- 15MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 6,3 DO TRANSPORTU GAZÓW I METANU - 350 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BOSA DO ZGRZEWANIA DOCZOŁOWEGO ŚR.ZEW. 110+/-2MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY, CIECZY AGRESYWNYCH I WODNYCH ZAWIESIN - 504 m.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BOSA DO ZGRZEWANIA DOCZOŁOWEGO ŚR.ZEW. 125+/-2MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY, CIECZY AGRESYWNYCH I WODNYCH ZAWIESIN - 54 m.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BOSSA DO ZGRZEWANIA DOCZOŁOWEGO ŚR.ZEW. 125+/-2MM PN 25 DO TRANSPORTU WODY, CIECZY AGRESYWNYCH I WODNYCH ZAWIESIN - 112 m.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BOSSA DO ZGRZEWANIA DOCZOŁOWEGO ŚR.ZEW. 160+/-2MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY, CIECZY AGRESYWNYCH I WODNYCH ZAWIESIN - 466 m.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BOSSA DO ZGRZEWANIA DOCZOŁOWEGO ŚR.ZEW. 180+/-2MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY, CIECZY AGRESYWNYCH I WODNYCH ZAWIESIN - 78 m.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BOSSA DO ZGRZEWANIA DOCZOŁOWEGO ŚR.ZEW. 225+/-2MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY, CIECZY AGRESYWNYCH I WODNYCH ZAWIESIN - 336 m.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BOSSA DO ZGRZEWANIA DOCZOŁOWEGO ŚR.ZEW. 250+/-2MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY, CIECZY AGRESYWNYCH I WODNYCH ZAWIESIN - 6 m.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BOSSA DO ZGRZEWANIA DOCZOŁOWEGO ŚR.ZEW. 280+/-2MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY, CIECZY AGRESYWNYCH I WODNYCH ZAWIESIN - 6 m.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.100 +/- 2MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 40 PREIZOLOWANA DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ - 1148 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.150 +/- 2MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 40 PREIZOLOWANA DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ - 239 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO CIŚNIENIOWA KIELICHOWA Z ROWKIEM OWALNYM I PIERŚCIENIEM NA WCISK 110X6,6X6000 1,6MPA Z WARSTWĄ POWIERZCHNIOWĄ ELEKTROPRZEWODZĄCĄ - 390 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BEZCIŚNIENIOWA KIELICHOWA Z ROWKIEM PROSTOKĄTNYM I PIERŚCIENIEM NA WCISK 110X3,2X6000 Z WARSTWĄ POWIERZCHNIOWĄ ELEKTROPRZEWODZĄCĄ - 188 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BEZCIŚNIENIOWA KIELICHOWA Z ROWKIEM PROSTOKĄTNYM I PIERŚCIENIEM NA WCISK 160X4,7X6000 Z WARSTWĄ POWIERZCHNIOWĄ ELEKTROPRZEWODZĄCĄ - 150 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BEZCIŚNIENIOWA KIELICHOWA Z ROWKIEM OWALNYM I PIERŚCIENIEM NA WCISK 200X6,7X6000 Z WARSTWĄ POWIERZCHNIOWĄ ELEKTROPRZEWODZĄCĄ - 150 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.400 +/- 5MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 6,3 DO TRANSPORTU METANU - 420 szt.