II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa wyłączników kopalnianych ognioszczelnych i zespołów wysuwalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 312-2)
Reference number: 701802135
II.1.2)Main CPV code31211310 Cut-outs
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz.1579 zezm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyłączników kopalnianych ognioszczelnych i zespołów wysuwalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Przedmiot zamówienia został podzielony na 15 zadań.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dostawa wyłączników kopalnianych ognioszczelnych i zespołów wysuwalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)31211310 Cut-outs
II.2.4)Description of the procurement:
1 Wyłącznik stycznikowy 16A 500V 50HZ IP-54 1xodpływowy budowy normanej
2 Wyłącznik stycznikowy 40A 500V 50HZ IP-54 1xodpływowy budowy normanej
3 Wyłącznik stycznikowy 100A 500V 50HZ IP-54 1xodpływowy budowy normanej
4 Wyłącznik stycznikowy 100A 500V 50HZ IP-54 2xodpływowy budowy normanej
5 Wyłącznik stycznikowy 80A 500V IP-54 Zabezpieczenie centralne sterowanie lokalne zdalne automatyczne zasilanie przelotowe 1xodpływowy budowy zwykłej obwody pomocnicze zew. 24V I 42V styczniki powietrzne
Wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 2
1 Wyłącznik stycznikowy 63A 500V 50HZ IP-54 2-100KOM 2xodpływowy ognioszczelny
2 Wyłącznik stycznikowy 42A 500V 50HZ IP-54 1xodpływowy ognioszczelny
3 Wyłącznik stycznikowy rewersyjny 42A 500V 50HZ IP-54 1xodpływowy ognioszczelny
Lot No: 3
1 Wyłącznik stycznikowy 315A 1000V IP-54 1xodpływowy ognioszczelny z zabezpieczeniem zintegrowanym
2 Wyłącznik stycznikowy 400A 1000V IP-54 2xodpływowy ognioszczelny z zabezpieczeniem zintegrowanym
3 Wyłącznik stycznikowy 250A 1000V 50HZ IP-54 2xodpływowy ognioszczelny obwody pomocnicze 42V
4 Wyłącznik stycznikowy 250A 1000V 50HZ IP-54 sterowanie lokalne i zdalne zasilanie przelotowe 2xodpływowy ognioszczelny obwody pomocnicze 42V 2 styczniki próżniowe
Lot No: 4
Wyłącznik stycznikowy 125A/125A 500V 50HZ IP-54 25/30KOM 2xodpływowy ognioszczelny
Lot No: 5
1 Wyłącznik stycznikowy rewersyjny 40A 500V IP-55 z zabezpieczeniem zintegrowanym wielofunkcyjnym 1xodpływowy ognioszczelny obwody pomocnicze 24 i 42V
2 Wyłącznik stycznikowy rewersyjny 63A 500V IP-55 z zabezpieczeniem zintegrowanym wielofunkcyjnym 1xodpływowy ognioszczelny obwody pomocnicze 24V i 42V
3 wyłącznik stycznikowy 42A 500V IP-54 1xodpływowy ognioszczelny małogabarytowy
4 Wyłącznik stycznikowy 63A 500V IP-54 zakres nastaw prądowych 1,6-66A 1,6-66A 2xodpływowy ognioszczelny małogabarytowy
Lot No: 6
1 Wyłącznik stycznikowy ognioszczelny 160A 500/1000V IP-54 z zasilaniem przelotowym 1xodpływowy obw.pomocnicze zewn. 24/42V ster.zdalne i lokalne stycznik próżniowy
2 Wyłącznik stycznikowy 400A 1000V IP-55 3xodpływowy ognioszczelny
3 Wyłącznik stycznikowy 450A 1000V IP-54 2xodpływowy ognioszczelny
4 Rozrusznik kopalniany stycznikowy 250A 500/1000V 50HZ IP-54 2xodpływowy ognioszczelny
Lot No: 7
1 Wyłącznik stycznikowy 250A 1000V IP-55 50HZ z zabezpieczeniem zintegrowanym wielofunkcyjnym 2xodpływowy ognioszczelny obwody pomocnicze 24V i 42V
2 Wyłącznik stycznikowy 400A 1000V IP-54 z zabezpieczeniem zintegrowanym wielofunkcyjnym 2xodpływowy ognioszczelny
Lot No: 8
1 Wyłącznik stycznikowy 250A 1000V IP-55 zakres nastaw prądowych 10-400A 10-400A 2xodpływowy ognioszczelny pokrywa główna szybkootwieralna obwody pomocnicze 24V i 42V
2 Wyłącznik stycznikowy 125A 500V IP-55 zakres nastaw prądowych 3,5-133A 3,5-133A 2xodpływowy ognioszczelny pokrywa główna szybkootwieralna obwody pomocnicze 24V i 42V
Lot No: 9
1 Rozrusznik stycznikowy rewersyjny 5,4-27A 45KW 500V IP-54 1xodpływowy ognioszczelny
2 Rozrusznik stycznikowy 2X5,4-27A 2X22KW 500V IP-54 2xodpływowy ognioszczelny
3 Rozrusznik stycznikowy 1-5A 5,4-27A1X45KW 500V IP-54 2xodpływowy ognioszczelny
4 Rozrusznik stycznikowy 2X2-100A 1X45KW 500V IP-54 2xodpływowy ognioszczelny obwody pomocnicze zewnętrzne 24V i 42V
Lot No: 10
1 Rozrusznik stycznikowy 100A 10-50A 500V 50HZ IP-54 2xodpływowy ognioszczelny
2 Rozrusznik stycznikowy 125A 30-125A 500V 50HZ IP-54 2xodpływowy ognioszczelny
3 Rozrusznik stycznikowy 125A 500V 50HZ IP-54 2xodpływowy ognioszczelny
Lot No: 11
1 Rozrusznik stycznikowy 250A 3X500/1000V 50HZ IP-54 2xodpływowy ognioszczelny obwody pomocnicze 24V i 42V
Lot No: 12
1 Rozrusznik stycznikowy 200A 3X1000V 50HZ 1xodpływowy ognioszczelny
2 Rozrusznik stycznikowy 230A 3X500V 3X1000V 50HZ IP-54 2xodpływowy ognioszczelny
Lot No: 13
Wyłącznik stycznikowy BTH-WS-250/10/2/02.1P 250A 1000V IP-55 zakres nastaw prądowych 10-400A 10-400A 2xodpływowy ognioszczelny pokrywa główna szybkootwieralna obwody pomocnicze 24V i 42V
Wyłącznik stycznikowy BTH-WS-400/10/2/02.1P 400A 1000V IP-54 z zabezpieczeniem zintegrowanym wielofunkcyjnym BTH-ZUW1 2xodpływowy ognioszczelny
Lot No: 14
1 Rozrusznik stycznikowy RS-63D WYK.01 2X18-90A 1X45KW 500V IP-54 2xodpływowy ognioszczelny
2 Rozrusznik stycznikowy RS-63D WYK.02 1-5A 18-90A 1X45KW 500V IP-54 2xodpływowy ognioszczelny
3 Rozrusznik stycznikowy RS-63D WYK.03 2X5,4-27A 1X45KW 500V IP-54 2xodpływowy ognioszczelny
Lot No: 15
Rozrusznik stycznikowy 400A 3X500/1000V 50HZ IP-54 2xodpływowy ognioszczelny obwody pomocnicze 24V i 42V AC