Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Onderhoud Vuilwaterafvoer en Hemelwaterafvoer
Reference number: 2021-57
II.1.2)Main CPV code90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
II.1.4)Short description:
De opdracht in verdeeld in twee kernonderdelen, te weten:
Kernonderdeel 1;
Het preventief en correctief rioleringsonderhoud, waarbij de scope van de werkzaamheden met betrekking tot het rioleringsstelsel is gesplitst in drie verschillende rioolstelsels.
- Riolering ondergrondse stations
- Riolering bovengrondse stations en haltes
- Vuilwaterberging ondergronds
De aannemer dient minimaal 3 maal per jaar preventief alle liggende rioleringsleidingen te reinigen.
De aannemer dient preventief minimaal 4 maal per jaar onderhoud te plegen aan vetafscheider.
Kernonderdeel 2:
Het preventief en correctief dak onderhoud en onderverdeeld in twee verschillende activiteiten.
- Reiniging van de dakvlakken.
- Reinigen van de dakgoten, dakafvoeren en hemelwaterafvoeren.
De aannemer dient 1 maal per jaar preventief alle dakgoten, dakafvoeren en hemelwaterafvoeren te reinigen.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaQuality criterion - Name: Kwaliteit / Weighting: 30
Price - Weighting: 70