Tájékoztató az eljárás eredményéről – szerződések a honvédelem és a biztonság területén
2009/81/EK irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)Meghatározás
II.1.1)A szerződéshez rendelt elnevezés
KC-002 Mod D zavarótöltetek és BBU36/B kivetőtöltetek beszerzése (2021-2023)
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helyeÁrubeszerzés
Adásvétel
A teljesítés helye: MH ARB, 2381 Táborfalva, Tarcsay út 71.
NUTS-kód HU MAGYARORSZÁG
II.1.4)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása:
II.1.5)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV) II.2)A szerződés(ek) végleges összértéke
II.2.1)A szerződés(ek) végleges összértékeÉrték: 480 000 000,00 HUF
Áfa nélkül
IV. szakasz: Eljárás