Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Dostawy rękawic jednorazowego użytku z podziałem na 6 pakietów dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi” ZP/39/2020
Numer referencyjny: ZP/39/2020
II.1.2)Główny kod CPV18424300 Rękawice jednorazowe
II.1.4)Krótki opis:
3.2. Przedmiotem zamówienia są dostawy rękawic jednorazowego użytku z podziałem na 6 pakietów wyszczególnionych w poniższej tabeli:
Pakiet nr Opis przedmiotu zamówienia
1 Rękawice nitrylowe, niesterylne;
2 Rękawice nitrylowe, niesterylne;
3 Rękawice do przygotowywania i podawania cytostatyków;
4 Rękawice lateksowe, niesterylne;
5 Rękawice nitrylowe, niesterylne do procedur wysokiego ryzyka;
6 Rękawice foliowe, niesterylne.
3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilościami zawierają załączniki od nr 1 do 6 do SIWZ, zwane również – w dalszej części SIWZ – „Kosztorysem ofertowym – pakiet ...” ZP/39/2020.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Rękawice nitrylowe, niesterylne
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV18424300 Rękawice jednorazowe
II.2.4)Opis zamówienia:
3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilościami zawiera załącznik nr 1 do SIWZ, zwany również – w dalszej części SIWZ – „Kosztorysem ofertowym – pakiet 1" ZP/39/2020.
Część nr: 2
3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilościami zawiera załącznik nr 2 do SIWZ, zwany również – w dalszej części SIWZ – „Kosztorysem ofertowym – pakiet 2" ZP/39/2020.
Rękawice do przygotowywania i podawania cytostatyków
Część nr: 3
3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilościami zawiera załącznik nr 3 do SIWZ, zwany również – w dalszej części SIWZ – „Kosztorysem ofertowym – pakiet 3" ZP/39/2020.
Rękawice lateksowe, niesterylne
Część nr: 4
3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilościami zawiera załącznik nr 4 do SIWZ, zwany również – w dalszej części SIWZ – „Kosztorysem ofertowym – pakiet 4" ZP/39/2020.
Rękawice nitrylowe, niesterylne do procedur wysokiego ryzyka
Część nr: 5
3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilościami zawiera załącznik nr 5 do SIWZ, zwany również – w dalszej części SIWZ – „Kosztorysem ofertowym – pakiet 5" ZP/39/2020.
Rękawice foliowe, niesterylne
Część nr: 6
3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilościami zawiera załącznik nr 6 do SIWZ, zwany również – w dalszej części SIWZ – „Kosztorysem ofertowym – pakiet 6" ZP/39/2020.