Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Provision of layout and printing services
Reference number: CFT/18/ETF/0022
II.1.2)Main CPV code79810000 Printing services
II.1.4)Short description:
This procurement procedure is launched with a view to concluding framework contracts for:
— Lot 1: the provision of layout services, covering a range of items (such as periodicals, leaflets, reports, guides and toolkits), according to the ETF’s style guide and/or a pre-defined template or model;
— Lot 2: the provision of paper-based printing (and binding where relevant) services, covering a range of items (such as periodicals, leaflets, reports, guides and toolkits as well as stationery items);
To support the ETF’s communication needs over the next four years.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 175 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Provision of layout services
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)79821000 Print finishing services
II.2.4)Description of the procurement:
The provision of layout services, covering a range of items (such as periodicals, leaflets, reports, guides and toolkits), according to the ETF’s style guide and/or a pre-defined template or model
Provision of printing services
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)79811000 Digital printing services
The provision of paper-based printing (and binding where relevant) services, covering a range of items (such as periodicals, leaflets, reports, guides and toolkits as well as stationery items)
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Zagotavljanje storitev postavitve in tiskanja
Referenčna številka dokumenta: CFT/18/ETF/0022
II.1.2)Glavna koda CPV79810000 Tiskarske storitve
II.1.4)Kratek opis:
Ta postopek javnega naročila je sprožen z namenom sklenitve okvirnih pogodb za:
— sklop 1: zagotavljanje storitev postavitve, ki zajemajo več postavk (kot so periodične publikacije, letaki, poročila, vodniki in pripomočki), v skladu s slogovnim priročnikom ETF in/ali predhodno določeno predlogo ali modelom,
— sklop 2: zagotavljanje storitev tiskanja na papir (in vezave, kjer je ustrezno), ki zajemajo več postavk (kot so periodične publikacije, letaki, poročila, vodniki in pripomočki ter pisarniški pribor),
za podpiranje komunikacijskih potreb ETF v naslednjih 4 letih.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 175 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za vse sklope
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Zagotavljanje storitev postavitve
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV79821000 Storitve končne dodelave na področju tiska
II.2.4)Opis javnega naročila:
Zagotavljanje storitev postavitve, ki zajemajo več postavk (kot so periodične publikacije, letaki, poročila, vodniki in pripomočki), v skladu s slogovnim priročnikom ETF in/ali predhodno določeno predlogo ali modelom
Zagotavljanje storitev tiskanja
Št. sklopa: 2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV79811000 Storitve digitalnega tiskanja
Zagotavljanje storitev tiskanja na papir (in vezave, kjer je ustrezno), ki zajemajo več postavk (kot so periodične publikacije, letaki, poročila, vodniki in pripomočki ter pisarniški pribor)