Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség, AK19084, Mészáros u. 58/a., Címzett: dr. Bognár Nóra, Budapest 1016, Magyarország. Telefon: +36 707771262. Fax: +36 12249163. E-mail: dr.bognar.nora@oktf-nhi.gov.hu
Tárgy:
CPV:
90510000 Hulladék ártalmatlanítása és kezelése,
90511000 Hulladékgyűjtési szolgáltatások,
90512000 Hulladékszállítási szolgáltatások
Hulladék ártalmatlanítása és kezelése
Hulladékgyűjtési szolgáltatások