Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Grand Hotel Tokaj***** exkluzív szálloda
Hivatkozási szám: EKR001367632019
II.1.2)Fő CPV-kód45212410 Szállodák kivitelezése
II.1.4)Rövid meghatározás:
Szerződés meghatározása: Vállalkozási szerződés
Tárgya: „A Grand Hotel Tokaj***** exkluzív szállásfejlesztése” beruházást megvalósító kivitelezési munkák elvégzése”
VI. szakasz: Kiegészítő információk