II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Rudziniec w roku 2023
Reference number: ZG.270.1.2022
II.1.2)Main CPV code77200000 Forestry services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łowieckiej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rudziniec w roku 2023.
Szacunkowa wartość zamówienia uwzględnia zamówienie podstawowe, prawo opcji o wartości 20% zamówienia podstawowego oraz zamówienia, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP o wartości 50% zamówienia podstawowego.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 21 471 558.11 PLN
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Pakiet I - usługi z zakresu zagospodarowania i użytkowania lasu w leśnictwach Świbie i Ciochowice
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)45000000 Construction work
60000000 Transport services (excl. Waste transport)
77200000 Forestry services
77210000 Logging services
77211000 Services incidental to logging
77211100 Timber harvesting services
77211200 Transport of logs within the forest
77211300 Tree-clearing services
77211400 Tree-cutting services
77211500 Tree-maintenance services
77211600 Tree seeding
77230000 Services incidental to forestry
77231000 Forestry management services
77231200 Forest pest control services
77231600 Afforestation services
75251120 Forest-firefighting services
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rudziniec w roku 2023 w leśnictwach Świbie i Ciochowice. Szczegółowy opis ujęto w SWZ przedmiotowego postępowania.
Pakiet II - usługi z zakresu zagospodarowania i użytkowania lasu w leśnictwach Centawa i Płużnica, gospodarka łowiecka na terenie Ośrodka Hodowli Zwierzyny (OHZ) Nadleśnictwa Rudziniec
Lot No: 2
77600000 Hunting services
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rudziniec w roku 2023 w leśnictwach Centawa i Płużnica oraz na terenie OHZ. Szczegółowy opis ujęto w SWZ przedmiotowego postępowania.
Pakiet III - usługi z zakresu zagospodarowania i użytkowania lasu w leśnictwach Nogowczyce, Proboszczowice, Kozłów i Łącza
Lot No: 3
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rudziniec w roku 2023 w leśnictwach Nogowczyce, Proboszczowice, Kozłów i Łącza. Szczegółowy opis ujęto w SWZ przedmiotowego postępowania.
Pakiet IV - usługi z zakresu zagospodarowania i użytkowania lasu w leśnictwach Paczyna, Łaskarzówka oraz z zakresu obsługi Punktu Alarmowo - Dyspozycyjnego (PAD) i wież obserwacyjnych
Lot No: 4
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna w leśnictwach Paczyna, Łaskarzówka oraz z zakresu obsługi Punktu Alarmowo - Dyspozycyjnego (PAD) i wież obserwacyjnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rudziniec w roku 2023. Szczegółowy opis ujęto w SWZ przedmiotowego postępowania.
Pakiet V - usługi z zakresu zagospodarowania i użytkowania lasu w leśnictwach Ostropa, Sierakowice, Trachy
Lot No: 5
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rudziniec w roku 2023 w leśnictwach Ostropa, Sierakowice, Trachy. Szczegółowy opis ujęto w SWZ przedmiotowego postępowania.