Tájékoztató az eljárás eredményéről
2004/18/EK irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)Meghatározás
II.1.1)A szerződéshez rendelt elnevezés
Vállalkozási szerződés keretében „Médiaügynökségi szolgáltatások beszerzése a BGYH Zrt. részére”.
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helyeSzolgáltatások
Szolgáltatási kategória száma 13: Reklámszolgáltatások
A teljesítés helye: Budapest.
NUTS-kód HU101 Budapest
II.1.4)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása
Vállalkozási szerződés keretében „Médiaügynökségi szolgáltatások beszerzése a BGYH Zrt. részére” az alábbiak szerint:
— Az ajánlatkérő hirdetéseinek és PR-anyagainak megjelentetése a nyomtatott, az elektronikus és közterületi médiában, médiavásárlás, szükség esetén médiatervezés a rendelkezésre álló nettó 150 000 000 HUF keretösszeg erejéig.
— A részletes műszaki tartalmat a dokumentáció tartalmazza.
II.1.5)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)79340000 Hirdetési és marketingszolgáltatások
II.1.6)A közbeszerzési megállapodásra (GPA) vonatkozó információkA szerződés a közbeszerzési megállapodás (GPA) hatálya alá tartozik: igen
II.2)A szerződés(ek) végleges összértéke
II.2.1)A szerződés(ek) végleges összértékeÉrték: 150 000 000 HUF
Áfa nélkül
IV. szakasz: Eljárás