We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 591246-2021
Poland-Kamień Pomorski: Refuse and waste related services
2021/S 225-591246
Contract notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości w części zamieszkałych i w części niezamieszkałych”.
Reference number: OŚ.271.10.2021
II.1.2)Main CPV code
90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości w części zamieszkałych i w części niezamieszkałych.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
90511000 Refuse collection services
90512000 Refuse transport services
90514000 Refuse recycling services
90533000 Waste-tip management services
90513100 Household-refuse disposal services
II.2.4)Description of the procurement:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi (wszystkie zadania należy traktować łącznie) polegającej na:
1) Odbiorze odpadów komunalnych zmieszanych (20 03 01) od właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Kamień Pomorski, powstających w nieruchomościach zamieszkałych oraz w nieruchomościach w części zamieszkałych i w części niezamieszkałych, przy czym za część niezamieszkałą rozumie się tę część nieruchomości, na których są świadczone usługi hotelarskie w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 8 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. O usługach hotelarskich oraz usługach pilotów wycieczek i przewodników turystycznych (t.j. Dz.U. z 2020 r. poz. 2211).
2) Odbiorze selektywnie zbieranych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, wymienionych w pkt. 1 - w systemie pojemnikowo-workowym, obejmującym odrębne frakcje, tj. papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe, bioodpady.
3) Zagospodarowaniu odebranych odpadów w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa oraz posiadanymi przez Wykonawcę zezwoleniami oraz ich zagospodarowanie zgodnie z hierarchią sposobów postepowania z odpadami.
4) Prowadzeniu w gminie Kamień Pomorski punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) w miejscu łatwo dostępnym dla mieszkańców gminy.
5) Odbiorze w wyznaczonych okresach roku odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.