Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
KONFISKUOTŲ IR VALSTYBĖS NAUDAI PERDUOTŲ TABAKO IR TABAKO GAMINIŲ, JŲ PAKUOČIŲ IR SUDĖTINIŲ DALIŲ SUNAIKINIMO PASLAUGŲ VIEŠASIS PIRKIMAS
II.1.2)Main CPV code90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
II.1.4)Short description:
Konfiskuotų ir valstybės naudai perduotų tabako ir tabako gaminių, jų pakuočių ir sudėtinių dalių sunaikinimas, kurių savybės ir reikalavimai bei įvykdymo terminai pateikti techninėje specifikacijoje.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 99 173.55 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
II.2.4)Description of the procurement:
Konfiskuotų ir valstybės naudai perduotų tabako ir tabako gaminių, jų pakuočių ir sudėtinių dalių sunaikinimas , kurių savybės ir reikalavimai bei įvykdymo terminai pateikti techninėje specifikacijoje.