Netherlands-Amersfoort: Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
2019/S 241-592238
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Aankondiging Dynamisch Aankoopsysteem maaien waterlopen
II.1.2)Main CPV code77000000 Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
II.1.4)Short description:
Staatsbosbeheer voert een aanbestedingsprocedure uit voor maaien waterlopen. Het betreft de instelling van een Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) op basis van de Aanbestedingswet 2012 en gewijzigd in 2016. De hoofddoelstelling is het rechtmatig en doelmatig inkopen van het maaien en het optimaliseren van de kwaliteit van de dienstverlening.
Alle categorieën staan op www.ctmsolution.nl/das/staatsbosbeheer
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)77000000 Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
II.2.4)Description of the procurement:
Onder maaien waterlopen wordt al het maaien, klepelen, hekkelen en degelijke van waterlopen zoals (schouw)sloten, interne watergangen, vaarwegen en greppels. Het inhuren van machinisten voor het uitvoeren van werkzaamheden voor maaien waterlopen alsmede het huren van machines ten behoeve van maaien waterlopen met eigen medewerkers vallen ook onder de omvang van de opdracht. Baggeren, walkanten frezen en greppel frezen valt niet onder de scope van de aanbesteding. Per nadere opdracht wordt aangegeven of maaisel afgevoerd en/of verwerkt dient te worden. Een klein deel van de werkzaamheden wordt momenteel door zorginstellingen en sociale werkplaatsen uitgevoerd. Dit valt buiten de omvang van de opdracht.