Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Supplies - 593271-2020
România-Bucureşti: Toner pentru imprimantele laser/faxuri
2020/S 240-593271
Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Produse
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Acord-cadru furnizare consumabile pentru multifuncționalele/imprimantele/faxurile din cadrul DALI
Număr de referinţă: 4267060_2020_PAAPD1126701
II.1.2)Cod CPV principal
30125110 Toner pentru imprimantele laser/faxuri
II.1.4)Descriere succintă:
Acord-cadru furnizare consumabile pentru multifunctionalele/imprimantele/faxurile din cadrul DALI.
Valoarea celui mai mare contract subsecvent este de 336 134,45 RON fără TVA.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare, o singura data, in a 11-a zi inainte de data-limita de depunere a ofertelor pentru clarificarile solicitate in termenul precizat la sectiunea I.3) „Comunicare” din fisa de date.
II.1.6)Informații privind loturile
Contractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Cantitățile minime și maxime ale acordului-cadru sunt prevăzute în anexa la caietul de sarcini.