Szolgáltatások - 59471-2018
Magyarország-Budapest: Helikopterjavítási és -karbantartási szolgáltatások
2018/S 027-059471
Korrigendum
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Szolgáltatásmegrendelés
(Kiegészítés az Európai Unió Hivatalos Lapjához, 2017/S 218-453292)
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
2 db AS-350B típusú helikopter 144 havi karbantartása (nagyjavítás)
II.1.2)Fő CPV-kód
50212000 Helikopterjavítási és -karbantartási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés „2 db AS-350B típusú helikopter 144 havi karbantartása (nagyjavítás)” tárgyban.
VI. szakasz: Kiegészítő információk