We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 594911-2021
Bulgaria-Momchilgrad: Electricity
2021/S 226-594911
Corrigendum
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Доставка на активна нетна електрическа енергия и избор на координатор на балансираща група за ниско напрежение за нуждите на Община Момчилград”
II.1.2)Main CPV code
09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Предметът на поръчката включва доставка на нетна активна електрическа енергия за обектите на територията на Община Момчилград, осигуряване на услуга по прогнозиране на потреблението, както и изготвяне на графици от координатора на балансиращата група, подаването им, коригиране при необходимост на подадените графици, отговорност за балансиране и всички дейности, свързани с участие в свободния пазар на електрическа енергия на възложителя. Обхватът, обемът и изискванията към изпълнението на обществената поръчка са подробно описани и регламентирани в Указанията за подготовка на офертите, Техническата спецификация и проект на договор.