We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 595308-2021
Poland-Wałbrzych: Refuse and waste related services
2021/S 226-595308
Contract notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Usługi odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 w podziale na 2 części
Reference number: 18/ZSiZO/PN/2021
II.1.2)Main CPV code
90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
Cz.1. Zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 19 12 12 frakcja powyżej 80 mm – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, w procesie odzysku jako komponent paliwa alternatywnego. Odpady o kodzie 19 12 12 przygotowane są w formie bel lub luzem.
Cz.2. Zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 19 12 12 (odpady gabarytowe) – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, wytworzonych z niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych. Odpady o kodzie 19 12 12 (odpady gabarytowe) przygotowane mają postać ,,luzem” (nie zbelowane, niemielone).
Miejscem odbioru odpadów przeznaczonych do przetransportowania i unieszkodliwiania jest teren Instalacji komunalnej, zlokalizowanej w Zakładzie Segregacji i Zagospodarowania Odpadów w Wałbrzychu, ul. Beethovena 43.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Usługi odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 zbelowane
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
1. Zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 19 12 12 frakcja powyżej 80 mm – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, w procesie odzysku jako komponent paliwa alternatywnego. Odpady o kodzie 19 12 12 przygotowane są w formie bel lub luzem.
1. Zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 19 12 12 (odpady gabarytowe) – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, wytworzonych z niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych. Odpady o kodzie 19 12 12 (odpady gabarytowe) przygotowane mają postać ,,luzem” (nie zbelowane, niemielone).
2. Miejscem odbioru odpadów przeznaczonych do przetransportowania i unieszkodliwiania jest teren Instalacji komunalnej, zlokalizowanej w Zakładzie Segregacji i Zagospodarowania Odpadów w Wałbrzychu, ul. Beethovena 43.
Usługi odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 niezbelowane
Lot No: 2