VI.3.) folytatás:
19. A benyújtandó nyilatkozatokat/űrlapokat nemleges válasz esetén is ki kell tölteni és be kell nyújtani.
20. Amennyiben bármely ajánlathoz csatolandó irat, dokumentum nem magyar nyelven kerül kiállításra, úgy annak magyar nyelvű fordítását az ajánlathoz - az AT költségén - csatolni kell. (Kbt. 47. § (2) bek.) Ezek eltérése esetén a magyar nyelvű dokumentum az irányadó.
21.Ak a Kbt. 71. § szerint biztosítja a hiánypótlás lehetőségét, Ak alkalmazza a 71. § (6) bek-t.
22.Ak felhívja a figyelmet a Kbt. 73. § (5) bek-re.
23.Alvállalkozók igénybevételére a Kbt. 138. § szerint van lehetőség.
24. Nyertes ajánlattevőnek a szerződéskötés időpontjára rendelkeznie kell a műszaki leírásban meghatározott, a követelményeknek megfelelő, üzemelő informatikai infrastruktúra rendszerekkel,annak érdekében, hogy az alaptevékenységet támogató rendszer üzemeltetése a fejlesztés befejezésével folyamatos legyen.