There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 4th of December 2023
Supplies - 596014-2021
Bulgaria-Varna: Electricity
2021/S 226-596014
Contract notice – utilities
Supplies
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Доставка (чрез покупка) на електрическа енергия на свободния пазар от координатор на балансираща група за нуждите на „Градски транспорт” ЕАД - гр. Варна.
II.1.2)Main CPV code
09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Чрез поръчката се цели избор на доставчик - координатор на стандартна балансираща група на електрическа енергия по свободно договорени цени, който да предложи най - изгодни условия за доставка на електрическа енергия до обектите на "Градски транспорт" ЕАД гр. Варна, включени в Техническата спецификация, които са присъединени на ниво средно и ниско напрежение.
Обемът на обществената поръчка е 5000 MWh като:
– 4 000 MW/h електрическа енергия на средно напрежение;
– 1 000 MW/h електрическа енергия на ниско напрежение.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 3 125 000.00 BGN
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Доставка и балансиране на определени количества нетна активна електрическа енергия за обектите на ,,Градски транспорт” ЕАД – гр. Варна, съотетно на средно и на ниско напрежение.