Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY OŚWIETLENIA PRZESTRZENI PUBLICZNEJ W MIEŚCIE I GMINIE DZIAŁOSZYN
Reference number: IZP.GPOŚ.VI.271.1.11.2021
II.1.2)Main CPV code09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
. Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY OŚWIETLENIA PRZESTRZENI PUBLICZNEJ W MIEŚCIE I GMINIE DZIAŁOSZYN.
3.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej dla punktów poboru energii wskazanych w załączniku nr 1a do SWZ w okresie 12 miesięcy począwszy od 01.03.2022 r.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ w tym w szczególności w Załączniku nr 1 do SWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje sie w Załączniku nr 1 do SWZ.