2. Wypełniony i podpisany przez osoby upoważnione do reprezentowania wykonawcy załącznik nr 1A – opis przedmioty zamówienia.
Arkusze winny zawierać wszystkie ewentualne zmiany wprowadzone w czasie trwania postępowania.