There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 597648-2021
Poland-Krasne: Refuse disposal and treatment
2021/S 227-597648
Contract notice
Services
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Krasne pochodzących z nieruchomości zamieszkałych w 2022 r.”
Reference number: RI.271.1.7.2021.ML
II.1.2)Main CPV code
90510000 Refuse disposal and treatment
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Krasne pochodzących z nieruchomości zamieszkałych w 2022 roku
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
90511200 Household-refuse collection services
90513100 Household-refuse disposal services
II.2.4)Description of the procurement:
1.Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Krasne pochodzących z nieruchomości zamieszkałych.
Odbiorem i zagospodarowaniem zostaną objęte:
1.1. bezpośrednio z nieruchomości:
a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne,
b) szkło,
c) papier,
d) tworzywa sztuczne, metal, odpady opakowaniowe wielomateriałowe – zbierane łącznie,
e) bioodpady,
f) popiół,
1.2. przeterminowane leki - zbierane w pojemnikach usytuowanych w wybranych punktach aptecznych,
1.3. z mobilnych punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych: meble i inne odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte opony, papier, tworzywa sztuczne, metale, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, szkło, bioodpady, przeterminowane leki i chemikalia, odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek, zużyte baterie i akumulatory, odpady budowlane i rozbiórkowe stanowiące odpady komunalne, odpady tekstyliów i odzieży, odpady niebezpieczne, popioły.
1.4. z punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych: meble i inne odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte opony, papier, tworzywa sztuczne, metale, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, szkło, bioodpady, przeterminowane leki i chemikalia, odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek, zużyte baterie i akumulatory, odpady budowlane i rozbiórkowe stanowiące odpady komunalne, odpady tekstyliów i odzieży, odpady niebezpieczne, popioły.
2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 5 do SWZ.