There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 4th of December 2023
Services - 597714-2021
Poland-Szczecin: Environmental quality control services
2021/S 227-597714
Contract notice
Services
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Monitoring poinwestycyjny wraz z opracowaniem właściwej dokumentacji dla inwestycji pn. „Budowa drogi S-6 na odcinku Szczecin – Koszalin" w podziale na 2 zadania
Reference number: O.Sz.D-3.2413.49.2021
II.1.2)Main CPV code
90714500 Environmental quality control services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest:
Wykonanie Monitoringu poinwestycyjnego wraz z opracowaniem właściwej dokumentacji dla inwestycji pn. „Budowa drogi S-6 na odcinku Szczecin – Koszalin" w podziale na 2 zadania.
Zadanie (część) 1: Monitoring poinwestycyjny dla odcinka Goleniów – Kiełpino;
Zadanie (część) 2: Monitoring poinwestycyjny dla odcinka Kiełpino – początek obwodnicy Koszalina i Sianowa;
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Monitoring poinwestycyjny dla odcinka Goleniów – Kiełpino
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Nazwa części 1: Monitoring poinwestycyjny wraz z opracowaniem właściwej dokumentacji dla inwestycji pn. „Budowa drogi S-6 na odcinku Szczecin – Koszalin": Monitoring poinwestycyjny dla odcinka Goleniów – Kiełpino
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1. Monitoring wykorzystania przejść dla zwierząt, w tym ocena stanu technicznego środowiskowych uwarunkowań przejść dla zwierząt;
2. Monitoring szczelności ogrodzeń ochronnych, obecności i stanu zabezpieczeń pułapek antropogenicznych oraz ewentualna ewakuacja zagrożonych zwierząt i wypuszczenie do odpowiednich siedlisk;
3. Monitoring skuteczności zastosowanych zabezpieczeń nietoperzy;
4. Monitoring stanu siedlisk przyrodniczych i populacji chronionych gatunków roślin;
5. Monitoring stanu populacji zwierząt i ich siedlisk;
6. Monitoring stanu nasadzeń roślinności;
wraz z opracowaniem właściwej dokumentacji.
Monitoring poinwestycyjny dla odcinka Kiełpino – początek obwodnicy Koszalina i Sianowa
Lot No: 2
Nazwa części 2: Monitoring poinwestycyjny wraz z opracowaniem właściwej dokumentacji dla inwestycji pn. „Budowa drogi S-6 na odcinku Szczecin – Koszalin": Monitoring poinwestycyjny dla odcinka Kiełpino – początek obwodnicy Koszalina i Sianowa