Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Su kelių tiesimo, rekonstravimo, taisymo ir priežiūros darbais susijusių papildomų (arbitražinių) laboratorinių tyrimų ir bandymų paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71900000 Laboratorijų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Su kelių tiesimo, rekonstravimo, taisymo ir priežiūros darbais susijusių papildomų (arbitražinių) laboratorinių tyrimų ir bandymų paslaugos.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71900000 Laboratorijų paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Paslaugos apima laboratorinius tyrimus ir bandymus, nurodytus techninėje specifikacijoje.