Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa i montaż kompletnych systemów oświetlenia drogowego fotowoltaicznego na terenie Gminy Siechnice w podziale na części
Reference number: BZP.271.78.2021.M.M.
II.1.2)Main CPV code09332000 Solar installation
II.1.4)Short description:
Dostawa i montaż kompletnych systemów oświetlenia drogowego fotowoltaicznego na terenie Gminy Siechnice w podziale na części:
Część 1: Dostawa i montaż 327 szt. kompletnych systemów oświetlenia drogowego fotowoltaicznego w miejscowościach: Grodziszów, Bogusławice, Biestrzyków, Kotowice, Zacharzyce, Żerniki Wrocławskie, Iwiny, Święta Katarzyna, Radwanice, Zębice, Groblice na terenie Gminy Siechnice.
Część 2: Dostawa i montaż 98 szt. kompletnych systemów oświetlenia drogowego fotowoltaicznego w miejscowości Siechnice Gminy Siechnice.
Część 3: Dostawa i montaż 16 szt. kompletnych systemów oświetlenia drogowego fotowoltaicznego rozbudowanego o systemy sterownia odpowiadające technologii Smart City w miejscowości Siechnice Gminy Siechnice.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dostawa i montaż 327 szt. kompletnych systemów oświetlenia drogowego fotowoltaicznego w miejscowościach: Grodziszów, Bogusławice, Biestrzyków, Kotowice, Zacharzyce, Żerniki Wrocławskie, Iwiny, Święta
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)09332000 Solar installation
II.2.4)Description of the procurement:
Dostawa i montaż 327 szt. kompletnych systemów oświetlenia drogowego fotowoltaicznego w miejscowościach: Grodziszów, Bogusławice, Biestrzyków, Kotowice, Zacharzyce, Żerniki Wrocławskie, Iwiny, Święta Katarzyna, Radwanice, Zębice, Groblice na terenie Gminy Siechnice.
Dostawa i montaż 98 szt. kompletnych systemów oświetlenia drogowego fotowoltaicznego w miejscowości Siechnice Gmina Siechnice.
Lot No: 2
Dostawa i montaż 16 szt. kompletnych systemów oświetlenia drogowego fotowoltaicznego rozbudowanego o systemy sterownia odpowiadające technologii Smart City w miejscowości Siechnice Gmina Siechnice.
Lot No: 3