We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 600516-2021
Submission deadline has been amended by:  647525-2021
Poland-Wawrzeńczyce: Refuse and waste related services
2021/S 228-600516
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Świadczenie usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, na terenie Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce”
Reference number: GK.271.7.2021
II.1.2)Main CPV code
90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu (odzysk lub unieszkodliwienie) wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce, na których zamieszkują mieszkańcy (nieruchomości niezamieszkałe, firmy, rodzinne ogrody działkowe, instytucje, cmentarze nie są objęte przedmiotem zamówienia), w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 2 222 200.00 PLN
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
90511000 Refuse collection services
90511300 Litter collection services
90512000 Refuse transport services
90513100 Household-refuse disposal services
90514000 Refuse recycling services
90533000 Waste-tip management services
34928480 Waste and rubbish containers and bins
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu (odzysk lub unieszkodliwienie) wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce, na których zamieszkują mieszkańcy (nieruchomości niezamieszkałe, firmy, rodzinne ogrody działkowe, instytucje, cmentarze nie są objęte przedmiotem zamówienia), w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Przedmiotem zamówienia są także urządzenia do gromadzenia odpadów: pojemniki i worki, które zostaną ustawione w miejscach gromadzenia odpadów wskazanych przez Zamawiającego lub przekazane właścicielom nieruchomości, przez Wykonawcę.
Do zakresu zamówienia wlicza się również organizację Mobilnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, jego obsługę oraz odbiór z niego odpadów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podstawowe wymagania oraz dane związane z realizacją zamówienia - zawiera Zał. Nr 10 do SWZ.