Építési beruházás - 602192-2019
Magyarország-Budapest: Szállodák kivitelezése
2019/S 245-602192
Korrigendum
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Építési beruházás
(Kiegészítés az Európai Unió Hivatalos Lapjához, 2019/S 211-514838)
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Grand Hotel Tokaj***** exkluzív szálloda
Hivatkozási szám: EKR001367632019
II.1.2)Fő CPV-kód
45212410 Szállodák kivitelezése
II.1.4)Rövid meghatározás:
Szerződés meghatározása: Vállalkozási szerződés
Tárgya: „A Grand Hotel Tokaj***** exkluzív szállásfejlesztése” beruházást megvalósító kivitelezési munkák elvégzése”
VI. szakasz: Kiegészítő információk