II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ & ΑΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΤΟΥ (προμήθεια – εγκατάσταση – παράδοσης σε πλήρη λειτουργία)
Reference number: Α/Α ΕΣΗΔΗΣ: 102541, 102542, 102543, 102544, 102545
II.1.2)Main CPV code33190000 Miscellaneous medical devices and products
II.1.4)Short description:
Α/Α ΥΠΟΕΡΓΟ ΕΙΔΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΟΣ/ΤΕΜ ΤΜΗΜΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ
1o ΥΠΟΕΡΓΟ: ΕΝΑΣ (1) ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΙ ΟΚΤΩ (8) ΠΑΡΑΚΛΙΝΙΑ ΜΟΝΙΤΟΡ - Μ.Ε.Θ.
2ο ΥΠΟΕΡΓΟ: ΤΕΣΣΕΡΙΣ (4) ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΗΡΑΣ ΟΓΚΟΥ – ΠΙΕΣΕΩΝ - Μ.Ε.Θ.
3ο ΥΠΟΕΡΓΟ: ΕΝΑΣ (1) ΦΟΡΗΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΕΓΚΕΦΑΛΟΓΡΑΦΟΣ EEG - Μ.Ε.Θ.
4ο ΥΠΟΕΡΓΟ: ΕΝΑΣ (1) ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΗΡΑΣ ΜΗ ΕΠΕΜΒΑΤΙΚΟΥ ΑΕΡΙΣΜΟΥ (BiPAP) - Μ.Ε.Θ.
5ο ΥΠΟΕΡΓΟ: ΕΝΑΣ (1) ΥΠΕΡΗΧΟΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟΣ - ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 399 193.54 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for maximum number of lots: 5
II.2)Description
II.2.1)Title:
ΕΝΑΣ (1) ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΙ ΟΚΤΩ (8) ΠΑΡΑΚΛΙΝΙΑ ΜΟΝΙΤΟΡ
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33195200 Central monitoring station
II.2.4)Description of the procurement:
ΤΕΣΣΕΡΑ ΤΕΜΑΧΙΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΗΡΕΣ ΟΓΚΟΥ – ΠΙΕΣΕΩΝ
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)33157400 Medical breathing devices
ΕΝΑΣ ΦΟΡΗΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΕΓΚΕΦΑΛΟΓΡΑΦΟΣ EEG
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)33190000 Miscellaneous medical devices and products
ΕΝΑΣ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΗΡΑΣ ΜΗ ΕΠΕΜΒΑΤΙΚΟΥ ΑΕΡΙΣΜΟΥ (BiPAP)
Lot No: 4
II.2.2)Additional CPV code(s)33157000 Gas-therapy and respiratory devices
ΕΝΑΣ ΥΠΕΡΗΧΟΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟΣ
Lot No: 5
II.2.2)Additional CPV code(s)33112100 Ultrasonic heart detector