Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
RT PCR TEST ZA COVID – 19 ( DETEKCIJA DVA GENA ) I POTROŠNI MATERIJAL ZA IZOLACIJU I PCR (KOMPATIBILAN SA UREĐAJEM ZA EKSTRAKCIJU KINGFISHER DUO PRIME I RT PCR UREĐAJEM QUANT STUDIO 5)
Referentni broj: EVV-01/21-2
II.1.2)Glavna CPV oznaka33694000 Dijagnostička sredstva
II.1.4)Kratak opis:
RT PCR TEST ZA COVID – 19 ( DETEKCIJA DVA GENA ) I POTROŠNI MATERIJAL ZA IZOLACIJU I PCR
(KOMPATIBILAN SA UREĐAJEM ZA EKSTRAKCIJU KINGFISHER DUO PRIME I RT PCR UREĐAJEM QUANT STUDIO 5)
Ovim postupkom nabavlja se roba u procijenjenoj vrijednosti od 1.400.000,00 kn bez PDV-a.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 3 500 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a33694000 Dijagnostička sredstva
II.2.4)Opis nabave: