II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Izotópok és radiofarmakonok beszerzése
Reference number: EKR001004852021
II.1.2)Main CPV code33694000 Diagnostic agents
II.1.4)Short description:
I.
Tárgy:
Az ajánlatkérő részére a szerződéskötéstől számított 12 hónapra szükséges különféle izotópok és radiofarmakonok beszerzése 19 részben.
Valamennyi rész vonatkozásában irányadó:
Egyenértékű terméknek ajánlatkérő olyan kivitelt fogad el, melynek paraméterei megegyeznek a műszaki leírásban foglaltakkal.
Az egyenértékűség tekintetében AK a 321/2015. (X.30) K.r. 46.§ (3) bek foglaltakra tekintettel járt el. A felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban (KD) meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása tette szükségessé, de a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és az AK valamennyi egyedileg megjelölt dologgal vagy védjeggyel összefüggésben elfogad azzal egyenértékű dolgot, a megjelölt terméket helyettesítő megoldást is azzal, hogy az egyenértékűséget - kétség esetén - az AT-nek igazolnia kell.
Az izotópokra vonatkozó részletes előírásokat a Műszaki Leírás tartalmazza.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Tc-99m generátor, min. 6, max. 8 GBq aktivitással
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33694000 Diagnostic agents
II.2.4)Description of the procurement:
12 havi mennyiség:
1 db Tc-99m generator, min. 6, max. 8 GBq aktivitással.
Tc99m generator, hétfői vagy keddi szállítással, aktivitása az érkezést követő hét péntek vagy hétfő.
Típusa: szilárd és nedves oszlopú. Min. 10 db eluáló ampullával.
Mérete: max. 150 mm átmérő, amely méretet a BIOWIZZARD 130 típusú lamináris szekrény generator tárolója megkövetel.
Eltérő méret esetén külső generator sugárvédelem biztosítása szükséges.
II.
Tc-99m generator, min. 8, max. 10 GBq aktivitással
Lot No: 2
1 db Tc-99m generátor, min. 8, max. 10 GBq aktivitással.
Tc99m generátor, hétfői vagy keddi szállítással, aktivitása az érkezést követő hét péntek vagy hétfő.
Mérete: max. 150 mm átmérő, amely méretet a BIOWIZZARD 130 típusú lamináris szekrény generátor tárolója megkövetel.
Eltérő méret esetén külső generátor sugárvédelem biztosítása szükséges.
Tc-99m generátor, min. 10, max. 12 GBq aktivitássa
Lot No: 3
2 db Tc-99m generátor, min. 10, max. 12 GBq aktivitással.
Eltérő méret esetén külső generátor sugárvédelem biztosítása szükséges
Tc-99m generátor, min. 12, max. 14 GBq aktivitássa
Lot No: 4
48 db Tc-99m generátor, min. 12, max. 14 GBq aktivitással.
Tl-201-klorid oldat, szívizom életkép. kimut.
Lot No: 5
4 ampulla Tl-201-klorid oldat, szívizom életképességének kimutatására. Aktivitása: ~210 MBq
201-Tallium klorid injekció, amely egy steril, izotóniás, színtelen, pirogénmenetes vizes oldat.
Aktivitása a referencia napon 213 MBq.
I-131 pajzsmirigy terápiás radiofarmakon
Lot No: 6
92 db I-131 pajzsmirigy terápiás radiofarmakon:
Rész száma Megnevezés Mennyiségi egység 12 havi menny.
6/a I-131 NaI kapszula. Aktivitása: 200 MBq darab 2
6/b I-131 NaI kapszula. Aktivitása: 250 MBq darab 6
6/c I-131 NaI kapszula. Aktivitása: 300 MBq darab 8
6/d I-131 NaI kapszula. Aktivitása: 350 MBq darab 6
6/e I-131 NaI kapszula. Aktivitása: 400 MBq darab 22
6/f I-131 NaI kapszula. Aktivitása: 450 MBq darab 14
6/g I-131 NaI kapszula. Aktivitása: 500 MBq darab 22
6/h I-131 NaI kapszula. Aktivitása: 550 MBq darab 12
I-131 radionukliddal jelzett NaI hatóanyagot tartalmazó radioaktív gyógyszer per os alkalmazásra, betegenként kiszámított aktivitással, pénteki szállítással és pénteki referencia időponttal.
Térdízületi terápiás radiofarmakonok
Lot No: 7
8 ampulla Térdízületi terápiás radiofarmakonok
Térdízületek radiosynovectomiás kezelésére alkalmas radioaktív gyógyszerkészítmény (4-6 betegre).
Közepes ízületi terápiás radiofarmakon
Lot No: 8
4 ampulla Közepes ízületi terápiás radiofarmakon
186-Re-mal jelzett rhenium szulfid kolloid, közepes ízületek radiosynovectomiás kezelésére, ízületenként
75-110 MBq aktivitással (2-4 beteg kezelésére).
Gyulladásos folyamatok vizsg. alk. radioak. kész.
Lot No: 9
6 ampulla Gyulladásos folyamatok vizsgálatára alkalmas radioaktív készítmény
Gyulladásos folyamatok vizsgálatára alkalmas radioaktív készítmény: Ga-67 citrát oldat - hordozómentes, tiszta, színtelen, izotóniás, steril, pyrogenmentes vizes oldat, melynek pH értéke 6,0-8,0.
Csontszcintigráfiás radiofarmakon
Lot No: 10
460 ampulla Csontszcintigráfiás radiofarmakon
A csontrendszer statikus és dinamikus (3 fázisú) vizsgálatához alkalmazható steril, pyrogenmentes liofilizátum, mely Tc-99m-el szobahőmérsékleten jelezhető. A szállítás időpontjában még legalább fél év legyen hátra a lejárat időpontjáig.
A szívizom perfúziós megoszlásának vizsg. alk. ra
Lot No: 11
A szívizom perfúziós megoszlásának vizsgálatára alkalmas radiofarmakon 180 ampulla
Szív és tumorvizsgálatoknál alkalmazható, steril, pyrogenmentes liofilizátum, mely Tc-99m-el szobahőmérsékleten jelezhető és a jelzés után min. 8 óráig felhasználható, min. 12 egyszeri adagra osztható. A szállítás időpontjában még legalább fél év legyen hátra a lejárat időpontjáig.
A tüdő perfúziójának vizsg.alk. rad.
Lot No: 12
A tüdő perfúziójának vizsgálatára alkalmas radiofarmakon 16 ampulla
Tüdőkeringés vizsgálatához, serumalbumin humanum makroaggregatum tartalmú, steril, pyrogenmentes liofilizátum, mely Tc-99m-el szobahőmérsékleten jelezhető. A szállítás időpontjában még legalább fél év legyen hátra a lejárat időpontjáig.
Sentinel nyirokcsomó kimutatására alk. rad.
Lot No: 13
Sentinel nyirokcsomó kimutatására alkalmas radiofarmakon 140 ampulla
Sentinel lymph node ábrázoláshoz serumalbumin humanum készítmény, melyben a kolloid részecskék több mint 90 %-a méretének 100-600 nm közt kell lennie és Tc-99m-el szobahőmérsékleten jelezhető legyen. A szállítás időpontjában még legalább fél év legyen hátra a lejárat időpontjáig.
Statikus veseszcintigráfiás radiofarmakon
Lot No: 14
Statikus veseszcintigráfiás radiofarmakon 18 ampulla
Statikus vesevizsgálathoz acidum meso-dimer-captosuccinicumot tartalmazó, steril, pyrogenmentes liofilizátum, melynek pH-ja 3-4 között van és Tc-99m-el szobahőmérsékleten jelezhető. A szállítás időpontjában még legalább fél év legyen hátra a lejárat időpontjáig.
A vese tubuláris funkciójának din. vizsg. alk. rad
Lot No: 15
10 ampulla a vese tubuláris funkciójának dinamikus vizsgálatára alkalmas radiofarmakon
A vese tubuláris funkciójának dinamikus vizsgálatára alkalmas steril, pyrogenmentes liofilizátum, mely Tc-99m-el szobahőmérsékleten jelezhető. A szállítás időpontjában még legalább fél év legyen hátra a lejárat időpontjáig.
A máj és epeutak din. vizsg. alk. rad.
Lot No: 16
20 ampulla a máj és epeutak dinamikus vizsgálatára alkalmas radiofarmakon
A hepatobiliáris rendszer vizsgálatára, a hepatociták működésének dinamikus vizsgálatára, focalis noduláris hyperplasia kimutatására alkalmas, steril, pyrogenmentes liofilizátum, mely Tc-99m-el szobahőmérsékleten jelezhető és hiperbilirubinémia esetén is alkalmazható. A szállítás időpontjában még legalább fél év legyen hátra a lejárat időpontjáig.
Vörösvérsejtek in vivo jelzésére alkalmas rad.
Lot No: 17
6 ampulla
Vérpool-szcintigráfiás vizsgálatokhoz és akut myocardiális infarktus képi megjelenítésére, bal és jobbkamra funkció megállapítására, májhaemangioma kimutatására alkalmas steril, pyrogenmentes liofilizátum, mely Tc-99m-el szobahőmérsékleten jelezhető. A szállítás időpontjában még legalább fél év legyen hátra a lejárat időpontjáig.
Mellékpajzsmirigy túlműködésének kim. alk. rad.
Lot No: 18
12 ampulla Mellékpajzsmirigy túlműködésének kimutatására alkalmas radiofarmakon
Mellékpajzsmirigy túlműködésének kimutatására alkalmas, steril, pyrogenmentes liofilizátum, mely Tc-99m-el jelezhető. A szállítás időpontjában még legalább fél év legyen hátra a lejárat időpontjáig.
Béta-sugárzó radiofarmakon 1 beteg kezeléséhez.
Lot No: 19
4 ampulla Csontáttétek okozta fájdalom csillapítására alkalmas béta-sugárzó radiofarmakon 1 beteg kezeléséhez
Csontáttétek okozta fájdalom palliatív terápiás kezelésére alkalmas radioaktív gyógyszerkészítmény.
II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Hivatkozási szám: EKR001004852021
II.1.2)Fő CPV-kód33694000 Diagnosztikumok
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)33694000 Diagnosztikumok
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Rész száma: 2
Rész száma: 3
Rész száma: 4
Rész száma: 5
Rész száma: 6
Rész száma: 7
Rész száma: 8
Rész száma: 9
Rész száma: 10
Rész száma: 11
Rész száma: 12
Rész száma: 13
Rész száma: 14
Rész száma: 15
Rész száma: 16
Rész száma: 17
Rész száma: 18
Rész száma: 19