Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Diagnostiniai reagentai ir priemonės su hematologinių analizatorių panauda
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33696500 Laboratoriniai reagentai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33696500 Laboratoriniai reagentai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Diagnostiniai reagentai ir priemonės - 22 000 tyr.
Analizatorius panaudai - 2 vnt