Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Ar nākamās paaudzes sekvencēšanas iekārtām savietojamu reaģentu un materiālu iegāde
Atsauces numurs: BMC 2021/15
II.1.2)Galvenās CPV kods33694000 Diagnostiskie reaģenti
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)33694000 Diagnostiskie reaģenti
II.2.4)Iepirkuma apraksts: