II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku
Numer referencyjny: D25M/251/N/51-86rj/21
II.1.2)Główny kod CPV33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku do lokalizacji w Gdyni przy ul. Powstania Styczniowego 1 i przy ul. Wójta Radtkego 1, w Gdańsku przy ul. Smoluchowskiego 18 oraz w Wejherowie przy ul. Jagalskiego 10, szczegółowo określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zadanie nr 1 - Czujniki do pulsoksymetru stacjonarno-przenośnego Nellcor posiadanego przez Zamawiającego
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w formularzu asortymentowo-cenowym, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ oraz w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 5 do SIWZ.
Zadanie nr 2 - Cewniki pośrednie typu MIDLINE
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141100 Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki
Zadanie nr 3 - Filtry antybakteryjno-wirusowe
Część nr: 3
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33157000 Urządzenia do terapii gazowej i oddechowej
Zadanie nr 4 - Dreny do pomp HOSPIRA posiadanej przez Zamawiającego
Część nr: 4
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141640 Dreny
Zadanie nr 5 - Osprzęt do strzykawki automatycznej typu Angiomat Illumena będącej w posiadaniu Zamawiającego
Część nr: 5
Zadanie nr 6 - Zestaw do przezskórnej gruboigłowej biopsji wątroby
Część nr: 6
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141323 Igły do biopsji
Zadanie nr 7 - Katetery do HSG i znieczuleń krtani
Część nr: 7
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141321 Igły do znieczulania
Zadanie nr 8 - Jałowy zestaw do iniekcji doszklistkowej
Część nr: 8
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141620 Zestawy medyczne
Zadanie nr 9 - Strzykawki i sety do pomp Terumo posiadanych przez Zamawiającego
Część nr: 9
Zadanie nr 10 - Port dostępu żylnego z cewnikiem silikonowym i akcesoriami
Część nr: 10
Zadanie nr 11 - Łyżki do wideolaryngoskopu McGrath Mac posiadanego przez Zamawiającego
Część nr: 11
Zadanie nr 12 - Zestawy drenów do podaży leków cytostatycznych
Część nr: 12
Zadanie nr 13 - Akcesoria oddechowe dla noworodków do wentylacji mechanicznej
Część nr: 13
Zadanie nr 14 - Akcesoria oddechowe dla noworodka do biernej terapii tlenowej
Część nr: 14
Zadanie nr 15 - Akcesoria oddechowe dla noworodków do resuscytacji
Część nr: 15
Zadanie nr 16 - Akcesoria oddechowe dla noworodków do nieinwazyjnego wsparcia oddechu metodą Infant Flow
Część nr: 16
Zadanie nr 17 - Akcesoria oddechowe do aparatu Precision Flow posiadanego przez Zamawiającego
Część nr: 17
Zadanie nr 18 - Pompy i opatrunki do podciśnieniowego leczenia ran
Część nr: 18
Zadanie nr 19 - Skala pomiarowa do OCŻ
Część nr: 19
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33731110 Soczewki śródoczne
Zadanie nr 21 - Zestawy i butle do drenażu ran, kompatybilne z drenami typu Ulmera posiadanymi przez Zamawiającego
Część nr: 21
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141642 Akcesoria do drenażu
Zadanie nr 22 - Łącznik nylonowy typ „5-w-1” do drenów
Część nr: 22
Zadanie nr 23 - Strzykawka do gazometrii 1 ml z samouszczelniającym się filtrem pasująca do urządzeń posiadanych przez Zamawiającego Smith Medical Portex Luer Slip, Filter Pro Line Draw 4041E
Część nr: 23
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141310 Strzykawki
Zadanie nr 24 -Sondy impedancja/pH, jedorazowe, wewnetrzna referencja dla dorosłych z lokalizacją Les, bufory kalibracyjne, kompatybilne z urz. ZepHr AirFLO sphincter Locator posiadanym przez Zamaw.
Część nr: 24
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141641 Sondy
Zadanie nr 25 - Dreny odsysające do ssaków
Część nr: 25