Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Доставка на реактиви и консумативи за Отделение по трансфузионна хематология при УМБАЛ „Света Анна” – София АД
II.1.2)Main CPV code33694000 Diagnostic agents
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 51 183.60 BGN
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Тест серуми за определяне и контрол на кръвните групи
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33694000 Diagnostic agents
Реактиви и консумативи за колонно-аглутинационен метод за работа с автоматизирана система за имунохематологична диагностика Octo-m
Lot No: 2
Наконечници за ID-Pipetor FP-4
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)33140000 Medical consumables