II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu Remote Tower dla lotniska Lublin EPLB z centrum zdalnym zlokalizowanym w OKRL Rzeszów.
Przedmiot zamówienia obejmuje: zaprojektowanie, wybudowanie i wdrożenie systemu umożliwiającego pełnienie przez uprawniony personel operacyjny TWR Lublin zdalnej służby kontroli lotniska Remote Tower dla lotniska w Lublinie (EPLB), z centrum zdalnym zlokalizowanym w budynku Ośrodka Kontroli Ruchu Lotniczego w Rzeszowie, wraz z dostawą niezbędnych urządzeń, ich instalacją oraz z budową niezbędnej infrastruktury, na rzecz Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Poprzez zaprojektowanie i wdrożenie rozumie się między innymi sporządzenie kompletnej dokumentacji budowlanej i wykonawczej wraz ze wszystkimi wymaganymi uzgodnieniami i decyzjami, jak również przedstawienie planu wdrożenia systemu do pracy operacyjnej, wraz z odpowiednią dokumentacją. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – znajduje się w załączniku nr 1 do SIWZ.
II.2.2)Additional CPV code(s)45213330 Construction work for buildings relating to air transport
32500000 Telecommunications equipment and supplies
71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
45111200 Site preparation and clearance work
45262300 Concrete work
45262210 Foundation work
45220000 Engineering works and construction works
45232330 Erection of aerials
45233120 Road construction works
32344250 Radio installations
32230000 Radio transmission apparatus with reception apparatus
45231400 Construction work for electricity power lines
45311000 Electrical wiring and fitting work
45232332 Ancillary works for telecommunications
45314300 Installation of cable infrastructure
34962210 Air-traffic control simulation
34962220 Air-traffic control systems
80510000 Specialist training services
45232310 Construction work for telephone lines
II.2.4)Description of the procurement: