Építési beruházás - 611582-2019
Submission deadline has been amended by:  52793-2020
Magyarország-Budapest: Egészségügyi épületek kivitelezése
2019/S 248-611582
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
II.1.2)Fő CPV-kód
45215100 Egészségügyi épületek kivitelezése
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés a Semmelweis Egyetem-Belső Klinikai Tömb II. számú Belgyógyászati Klinika felújítása, átalakítása (1085 Budapest, Üllői út 26., hrsz: 36771/14) kivitelezési feladatainak teljeskörű ellátására
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45000000 Építési munkák
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A felújítási és átalakítási munkákat az A épület három szintjén (földszint, I, II emelet) és B épület öt szintjén (földszint, I, II, III emelet és manzárd) kell végezni, összesen 6276 m2 alapterületen.
Elvégzendő főbb feladatok:
— belső bontási munkák (5335 m2)
— új fürdők és mosdók kialakítása (72 db)
— kórtermek felújítása és átalakítása (55 db)
— külső és belső nyílászárók felújítása és cseréje (160 db)
— burkolatok cseréje (3926 m2)
— gipszkarton válaszfalak és álmennyezet készítése (2972 m2)
— festés, mázolás (24 335 m2)
— gépészet (fűtés, víz, csatorna, szellőzés) korszerűsítése
— split klímás légkondicionálás kialakítása (120 db)
— erősáramú rendszerek átépítése
— informatikai rendszer felújítása
— új ágysávok kialakítása nővérhívóval (142 ágy + 66 nővérhívó rendszer)
— takarítás (5945 m2)
A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. §-a alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányú vagy eredetű dologra, konkrét eljárásra, védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. A fentiekben ismertetett adatok, információk tájékoztató jellegűek,
További információt a műszaki leírás tartalmaz.