Services - 615859-2020
Belgium-Brussels: Taxonomic Resources for EU Pollinator Monitoring Scheme (2 Lots)
2020/S 248-615859
Contract notice
Services
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Taxonomic Resources for EU Pollinator Monitoring Scheme (2 Lots)
Reference number: ENV/2020/OP/0042
II.1.2)Main CPV code
90700000 Environmental services
II.1.4)Short description:
The development and implementation of an EU-wide pollinator monitoring scheme is a key commitment under the EU Pollinators Initiative. A number of preparatory activities is necessary before such scheme can be deployed on the ground, for example addressing the taxonomic gaps. The objective of this contract is to develop taxonomic resources for identification of European bees and hoverflies with a view to support the implementation of the EU Pollinator Monitoring Scheme (EU-PoMS).
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 800 000.00 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Development of Taxonomic Tools for Bees (Insecta, Apoidea)
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Taxonomic resources for EU Pollinator Monitoring Scheme — Lot 1 Development of taxonomic tools for bees (Insecta, Apoidea).
Development of Taxonomic Tools for Hoverflies (Insecta, Syrphidae)
Lot No: 2
Taxonomic resources for EU Pollinator Monitoring Scheme — Lot 2 Development of taxonomic tools for hoverflies (insecta, syrphidae).
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Taksonominiai ištekliai ES apdulkintojų stebėsenos sistemai (2 dalys)
Nuorodos numeris: ENV/2020/OP/0042
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
ES apdulkintojų stebėsenos schemos kūrimas ir įgyvendinimas yra pagrindinis ES apdulkintojų iniciatyvos įsipareigojimas. Prieš pradedant taikyti tokią sistemą vietoje, būtina atlikti tam tikrą parengiamąjį darbą, pavyzdžiui, pašalinti taksonomines spragas. Šios sutarties tikslas – sukurti taksonominius išteklius Europos bičių ir žiedmusių identifikavimui siekiant remti ES apdulkintojų stebėsenos sistemos (EU-PoMS) įgyvendinimą.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 800 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Taksonominių priemonių, skirtų bitėms, kūrimas („Inseca“, „Apoidea“)
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Taksonominiai ištekliai, skirti ES apdulkintojų stebėsenos sistemai – 1 dalis; Taksonominių priemonių, skirtų bitėms, kūrimas („Insecta“, „Apoidea“).
Taksonominių priemonių, skirtų žiedmusėms, kūrimas („Inseca“, „Apoidea“)
Pirkimo dalies Nr.: 2
Taksonominiai ištekliai ES apdulkintojų stebėjimo sistemai – 2 dalis; Taksonominių priemonių, skirtų žiedmusėms, kūrimas („Insecta“, „Syrphidae“).