II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Materiálno technické vybavenie pre COVID19 - Medicínske prístroje a zariadenia
Reference number: 435898
II.1.2)Main CPV code33100000 Medical equipments
II.1.4)Short description:
1. Predmetom zákazky je dodanie tovaru - medicínskych prístrojov a zariadení a poskytnutie s tým súvisiacich služieb (ďalej len "predmet zákazky").
2. Predmet zákazky je rozdelený na deväť samostatných častí.
3. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí Prílohu č. B.1 súťažných podkladov.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)33124100 Diagnostic devices
33111720 Angiography devices
II.2.4)Description of the procurement:
33124120 Diagnostic ultrasound devices
33141641 Probes
33111000 X-ray devices
II.2.2)Additional CPV code(s)33194100 Devices and instruments for infusion
II.2.2)Additional CPV code(s)33192120 Hospital beds
33192130 Motorised beds
33192100 Beds for medical use
II.2.2)Additional CPV code(s)31521000 Lamps
Predmetom Časti VIII. predmetu zákazky je dodávka nasledovnej položky:
1. Mobilná vyšetrovacia lampa - 2 ks.
Bližšia špecifikácia Časti VIII. predmetu zákazky je uvedená v Prílohe B.1 Špecifikácia predmetu zákazky súťažných podkladov.
II.2.2)Additional CPV code(s)33191000 Sterilisation, disinfection and hygiene devices
33158300 Ultraviolet medical devices
Predmetom Časti IX. predmetu zákazky je dodávka nasledovných položiek:
1. Germicídny žiarič 30W uzavretý, s ventilátorom, so spínacími hodinami - 42 ks;
2. Germicídny žiarič 36W s priamym žiarením, nástenný/ stropný s pohybovým senzorom - 4 ks;
3. Spínacie hodiny - 2 ks
Bližšia špecifikácia Časti IX. predmetu zákazky je uvedená v Prílohe B.1 Špecifikácia predmetu zákazky súťažných podkladov.