Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Nakup in dobava papirja za tiskanje in kopiranje formata A4/A3, v 5 sklopih
Reference number: 4301-18/2019, ODPAP-29/2019
II.1.2)Main CPV code30197600 Processed paper and paperboard
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Ljubljansko območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)30197600 Processed paper and paperboard
30197620 Writing paper
30197630 Printing paper
30197640 Self-copy or other copy paper
Koprsko območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin
Lot No: 2
Celjsko območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin
Lot No: 3
Mariborsko-Murskosoboško območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin
Lot No: 4
Novomeško območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin
Lot No: 5