Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Konteinerių terminalų paslaugos Vilniaus ir Kauno intermodaliniuose terminaluose pirkimas
II.1.2)Main CPV code98300000 Miscellaneous services
II.1.4)Short description:
Perkamos konteinerių terminalų paslaugos Vilniaus ir Kauno intermodaliniuose terminaluose.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Konteinerių terminalų paslaugos Vilniaus intermodaliniuose terminaluose pirkimas
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)98300000 Miscellaneous services
II.2.4)Description of the procurement:
Konteinerių terminalų paslaugos Vilniaus intermodaliniuose terminaluose – preliminarus kiekis 3 952 val.
Konteinerių terminalų paslaugos Kauno intermodaliniuose terminaluose pirkimas
Lot No: 2
Konteinerių terminalų paslaugos Kauno intermodaliniuose terminaluose – preliminarus kiekis 3 952 val.