Adásvételi keretszerződés az egyéb közbeszerzési dokumentumokban részletezett akkumulátoros érintésmentes kézfertőtlenítő adagoló eszköz és akkumulátoros érintésmentes adagolóhoz tartozó állványok beszerzésére Magyarország területén található állami fenntartású fekvőbeteg ellátó intézmények és egyetemi klinikai központok részére .
Közbeszerzés tárgya:
2. Akkumulátoros érintésmentes kézfertőtlenítő adagolóhoz tartozó és azzal kompatibilis állványok összesen 530 db keretmennyiség adásvételi keretszerződés alapján a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Szerződéstervezetben részletesen meghatározottak szerint.
2. Akkumulátoros érintésmentes kézfertőtlenítő adagolóhoz tartozó és azzal kompatibilis állványok minimum műszaki előírása:
- Könnyen tisztítható, fertőtleníthető, vegyszerálló felület.
- Az állvány rozsdamentes fémből és/vagy akrilból és/vagy műanyag bevonatú faanyagból készülhet.
- Csúszásgátló talpak
- A megajánlott akkumulátoros érintésmentes kézfertőtlenítő adagolóval kompatibilisnek kell lennie
A 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján ahol a műszaki leírás meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra hivatkozik, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra, ez kizárólag a termék egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatkérő elfogadja az azzal műszakilag egyenértékű termékmegajánlást is. Az ajánlattevő ajánlatában megfelelő módon, bármely megfelelő eszközzel köteles bizonyítani, hogy a szabványnak megfelelő termék megfelel az ajánlatkérő által meghatározott teljesítmény-, illetve funkcionális követelményeknek.
Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az ajánlatban csak új, azaz nem használt, nem gyárilag felújított és nem demo készülékek, termékek ajánlhatóak meg!
A beszerzés magában foglalja a szállítást és a tételes átadás-átvételt, a telephelyenként egy készülék fel- vagy beszerelésével, betanításával együtt történő üzembe-helyezését.
A fenti kapcsolódó szolgáltatások ellenértéke, illetve költsége az ajánlati ár részét képezi.
A betanításnak magában kell foglalnia a következők oktatását: az eszköz összeszerelését, a fel/beszerelését, a rendeltetésszerű használatát, a tisztítását, a fertőtlenítő flakon/palack cseréjét. A betanításon az intézmény részéről minimum 2 fő részvétele szükséges. A betanítás időtartama minimum 2 óra.
Ajánlatkérő 12 hónap jótállás vállalását írja elő a szerződéstervezet X.4. pontja szerint.
Ajánlatkérő az eszközök mennyiségének Eseti Megrendeléssel történő megvásárlására vállal 70 %-os lehívási kötelezettséget.
Részletes információkat a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.