II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Sukcesywne dostawy odczynników chemicznych i akcesoriów laboratoryjnych
Numer referencyjny: WF-37-17/21
II.1.2)Główny kod CPV33696300 Odczynniki chemiczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników chemicznych i akcesoriów laboratoryjnych, w podziale na 31 części
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Sukcesywne dostawy odczynników
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33696300 Odczynniki chemiczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Sukcesywne dostawy materiałów do MST i nanoDSF
Część nr: 6
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów do MST i nanoDSF
Sukcesywne dostawy kolumn jonowymiennych i filtrów do systemu oczyszczania wody
Część nr: 7
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV38437000 Pipety i akcesoria laboratoryjne
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kolumn jonowymiennych i filtrów do systemu oczyszczania wody
Sukcesywne dostawy kolumn, prekolumn, holderów do kolumn
Część nr: 8
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kolumn, prekolumn, holderów do kolumn
Sukcesywne dostawy rękawiczek laboratoryjnych
Część nr: 9
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV18424300 Rękawice jednorazowe
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy rękawiczek laboratoryjnych
Sukcesywne dostawy specjalistycznych reagentów do biologii molekularnej
Część nr: 10
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy specjalistycznych reagentów do biologii molekularnej
Sukcesywne dostawy odczynników do HPLC
Część nr: 11
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników do HPLC
Sukcesywne dostawy probówek typu falkon
Część nr: 12
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy probówek typu falkon
Sukcesywne dostawy końcówek do pipet oraz pudełek do końcówek
Część nr: 13
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy końcówek do pipet oraz pudełek do końcówek
Sukcesywne dostawy rozpuszczalników, soli i innych podstawowych odczynników
Część nr: 14
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy rozpuszczalników, soli i innych podstawowych odczynników
Sukcesywne dostawy akcesoriów laboratoryjnych
Część nr: 15
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy akcesoriów laboratoryjnych
Sukcesywne dostawy filtrów strzykawkowych
Część nr: 16
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy filtrów strzykawkowych
Sukcesywne dostawy alkoholi skażonych
Część nr: 17
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24322000 Alkohole, fenole, fenoloalkohole i ich chlorowcowane, sulfonowane, nitrowane lub nitrozowane pochodne; przemysłowe alkohole tłuszczowe
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy alkoholi skażonych
Sukcesywne dostawy odczynników do biologii molekularnej
Część nr: 18
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników do biologii molekularnej
Sukcesywne dostawy podstawowych odczynników i akcesoriów do pomiaru pH
Część nr: 19
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy podstawowych odczynników i akcesoriów do pomiaru pH
Sukcesywne dostawy palników i nabojów z gazem
Część nr: 20
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy palników i nabojów z gazem
Sukcesywne dostawy podstawowych preparatów chemicznych i akcesoriów laboratoryjnych
Część nr: 21
38437000 Pipety i akcesoria laboratoryjne
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy podstawowych preparatów chemicznych i akcesoriów laboratoryjnych
Sukcesywne dostawy odczynników chemicznych
Część nr: 22
Przedmiotem zamówienia są Sskcesywne dostawy odczynników chemicznych
Sukcesywne dostawy drobnych akcesoriów laboratoryjnych
Część nr: 23
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy drobnych akcesoriów laboratoryjnych
Sukcesywne dostawy filtrów wirówkowych do zatężania i sączków membranowych
Część nr: 24
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV19520000 Produkty z tworzyw sztucznych
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy filtrów wirówkowych do zatężania i sączków membranowych
Sukcesywne dostawy związków chemicznych i kryształów
Część nr: 25
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33698100 Kultury mikrobiologiczne
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy związków chemicznych i kryształów
Część nr: 26
Część nr: 27
Sukcesywne dostawy akcesoriów i odczynników
Część nr: 28
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy akcesoriów i odczynników
Część nr: 29
Część nr: 30
Sukcesywne dostawy podłoży i akcesoriów z nimi związanych
Część nr: 31
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy podłoży i akcesoriów z nimi związanych