II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa środków dezynfekcyjnych
Numer referencyjny: ZSM/ZP/35/2021
II.1.2)Główny kod CPV33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa środków dezynfekcyjnych dla SP ZOZ Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie w ilości określonej w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 1 227 914.39 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Pakiet nr 1 - Dezynfekcja i mycie narzędzi i powierzchni [1]
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
II.2.4)Opis zamówienia:
14 pozycji asortymentowych.
Przystępując do przetargu Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości: 2.000,00 zł.
Pakiet nr 2 - Dezynfekcja, mycie i pielęgnacja rąk
Część nr: 2
7 pozycji asortymentowych.
Przystępując do przetargu Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości: 4.300,00 zł.
Pakiet nr 3 - Dezynfekcja i mycie narzędzi
Część nr: 3
Przystępując do przetargu Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości: 2.400,00 zł.
Pakiet nr 4 - Dezynfekcja, mycie, pielęgnacja skóry, błon śluzowych i ran
Część nr: 4
24 pozycji asortymentowych.
Przystępując do przetargu Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości: 4.500,00 zł.
Pakiet nr 5 - Preparaty stosowane w myjni endoskopowej typu Olympus ETD-3
Część nr: 5
2 pozycji asortymentowych.
Przystępując do przetargu Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości: 1.600,00 zł.
Pakiet nr 6 - Spirytus medyczny i alkohol etylowy skażony
Część nr: 6
3 pozycji asortymentowych.
Przystępując do przetargu Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości: Nie wymaga.
Pakiet nr 7 - Formaldehyd
Część nr: 7
Pakiet nr 8 - Dezynfekcja skóry i błon śluzowych
Część nr: 8
19 pozycji asortymentowych.
Przystępując do przetargu Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości: 2.700,00.
Pakiet nr 9 - Dezynfekcja i mycie narzędzi i powierzchni [2]
Część nr: 9
16 pozycji asortymentowych.
Przystępując do przetargu Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości: 4.000,00.
Pakiet nr 10 - Dezynfekcja, mycie i pielęgnacja rąk oraz ciała
Część nr: 10
15 pozycji asortymentowych.
Przystępując do przetargu Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości: 3.800,00.
Pakiet nr 11 - Dezynfekcja, mycie rąk (system zamknięty)
Część nr: 11
4 pozycji asortymentowych.
Przystępując do przetargu Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości: 1.400,00.
Pakiet nr 12 - Dezynfekcja i mycie powierzchni (preparaty gotowe do użycia) [1]
Część nr: 12
Pakiet nr 13 - Preparaty do myjni automatycznych (narzędzia)
Część nr: 13
6 pozycji asortymentowych.
Przystępując do przetargu Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości: 1.600,00.
Pakiet nr 14 - Dezynfekcja i mycie powierzchni [2]
Część nr: 14
Przystępując do przetargu Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości: 2.200,00.
Pakiet nr 15 – Preparaty do mycia i dezynfekcji w myjniach dezynfektorach
Część nr: 15
Przystępując do przetargu Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości: 1.500,00.