Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Inspectie, onderhoud, revisie en vervanging van roostergoedinstallaties WSHD 2022-2026
Reference number: INK - 539
II.1.2)Main CPV code90400000 Sewage services
II.1.4)Short description:
De roostergoedinstallaties en transport-, ontwateringsschroeven en hydraulische ontwateringspersen moeten onderhouden worden. Het onderhoud bestaat uit inspectie, preventief- en correctief onderhoud, het uitvoeren van revisies en eventuele vervangingen.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90400000 Sewage services
50530000 Repair and maintenance services of machinery
42996000 Machinery for the treatment of sewage
II.2.4)Description of the procurement:
Perceel 1 bevat 11 perforatieroosters, 3 harkroosters en 9 schroefpersen. Zie inschrijvingsleidraad voor meer details
Perceel 2 bevat: 12 stappenroosters en 10 schroefpersen. Zie inschrijvingsleidraad voor meer details